Kalėdų paukščiai apima dvi naujas rūšis

Share via email

Turinys

41-asis Kincardine CBC vyko 2021 m. gruodžio 16 d., ketvirtadienį. Deja, vieną dieną tyrinėtojams papūtė vėjas. Laimei, dėl nedidelio karščio ir be sniego visas etapas buvo įveikiamas ir vis dar ledinis. Nustatyta, kad 56 rūšys yra vidutinės, tačiau bendras paukščių skaičius buvo labai mažas. Mūsų grupė ne kasdien matydavo medinį peštą. Dėl stipraus vėjo paukščiai tampa nematomi. Per valandą paukščių nuotraukose buvo užfiksuoti orų dienų skaičiavimai ir lentelės. Tai padeda mokslininkams suprasti, kodėl paukščiai retai matomi. Pagrindiniai punktai yra dvi naujos Kincardine Chinese rūšys, Turkija Vulture (televizoriai) ir Indigo Bunting.

Turinys

Turkijos grifai yra dideli plėšrūnai, kurie vasarą dažnai matomi Briuso apygardoje, tačiau taip nėra. Iki šeštojo dešimtmečio Ontarijuje televizoriai nebuvo girdimi, tačiau septintajame dešimtmetyje jų populiacija sprogo. Grifai yra dideli plėšrūnai, mintantys plėšrūnai, galintys suklaidinti erelius. Skirtingai nei plikieji ereliai, grifai iš tikrųjų turi galvą į galvą, todėl valgydami negauna kruvinų plunksnų. Skrydžio televizoriai sklando su maža v raide sparnuose. Plikieji ereliai sklendžia išskėtę sparnus. Grifai yra termikų meistrai ir sklando toli, turėdami nedidelį atvartą. Televizoriai mato gyvulius su puikiu kvapu. Neseniai į Briusą atkeliavo antroji grifų rūšis. 2000 m. liepą pirmą kartą pastebėtas juodasis grifas buvo šiek tiek mažesnis už kalakutą. Tai didžiausias grifas vakarų pusrutulyje. Jis neturi tokio uostiklio kaip televizoriai, bet pasitiki savo akimis, kad pamatytų šaudymą. California Condors yra didžiausias Šiaurės Amerikos grifas, bet beveik išnykęs. Laimei, vienas žmogus buvo sugautas, o kai kurie paukščiai paleisti į laukinę gamtą.

Indigo bandelė buvo pastebėta Briuso paplūdimyje ir toliau kasdien lankydavosi paukščių lesykloje. Jis laikomas „vagantišku“ arba „ne sezono režimu“. Kaip ir daugelis mūsų vasaros giesmininkų, indigos žiemoja pietų Meksikoje ir už jos ribų. Tai buvo atšaukta. Seni Indigos vyrai yra gražiai mėlyni, bet matomi tik šviesoje. Mėlyna yra vienintelės keturios spalvos, kurios nėra spalvotos. Spalvą lemia mikroskopinės plauko dalelės, kurios laužia šviesą ir sukuria daug natūralesnę mėlyną spalvą. Mėlyna geriausiai matosi, jei esi jos viduryje, o saulė draudžia paukščius, pavyzdžiui, pilkus ar juodus. Daugelis paukščių išsilydo ir žiemos plunksnuose atrodo nykūs. Gimimo metu jie yra gražiausios spalvos. Žiemą indigos dažniausiai atrodo rudos spalvos, o uodegoje yra tik mėlynos spalvos atspalvis. Turite atidžiai pažiūrėti, kad pamatytumėte tai Juncos. Tačiau „Indigos“ yra vieta gyventi Bruce’e ir, jei žinote apie tai vadinamąją mnemoninę „laužo vietą, kurioje jis užsidega“, tokią rasite savo kieme.

Turinys

Kiti du Kinijoje retai sutinkami paukščiai yra kuoduotoji zylė ir raudongalvė genė. Abi rūšys gausesnės pietiniuose namuose čia, Karolinos miške. Kuoduotoji zylė yra artimas viščiukų giminaitis, tačiau jį galima atpažinti pagal keterą. Raudongalvės gentys kelia susirūpinimą, nes pastaruoju metu populiacija sumažėjo. Tai neįprastas genys, nes jis gaudo vabzdžius ant sparno ir laiko maistą paslaptyje vėlesniam laikui.

Štai keletas paukštiškų naujienų iš miesto. Kiekvienais metais eBirders Bruce apygardoje pamato daugiau nei 250 paukščių rūšių. Programa „eBird“ keičia duomenų failus, kuriuos paukščių stebėtojai naudoja jiems saugoti. „eBird“ automatiškai seka laiką ir vietą, o jūs turite prieigą tik prie paukščio rodinio. Retenybės džiugina paukščių stebėtojus, o dalindamiesi eBird daug žmonių galėjo džiaugtis paukščiais. Paukščių sąrašas mieste vis dar iš dalies auga, nes paukščiai dabar tokie populiarūs. Dėl klimato kaitos taip pat sunkiau pastebėti, nes paukščiai išskrido iš kosmoso ir keliauja į šiaurę savo kelių rūšių fone. Šiuo metu EBird sąraše yra 331 Bruce County sąrašų rūšis. Kai kurios naujausios laidos apima „Cinamono žalsvą“ ir „Laughing Gull“. Cinnamon Teal yra antys Vakarų Šiaurės Amerikoje, tačiau retai lankomos Ontarijuje. Kaip rodo pavadinimas, paukščio patinas yra tamsiai raudonos cinamono spalvos. Pirmoji Briuso apygardos cinamono žaltikalė buvo pastebėta Kinkardine 2020 m. gegužę. Laughing Gulls yra rytinės pakrantės rūšis, tačiau retkarčiais keliauja į Didžiuosius ežerus. Jis buvo pastebėtas Briuso pusiasalio paukščių observatorijoje 2021 m. birželio mėn.

Turinys

„Įspėjamasis paukštis“ aistringiems paukščiams pranoksta beveik visus skambučius. Priklausomai nuo retenybės ir aistros, kai kurie paukščiai nustos daryti viską, kad patektų į CHASE. Persekiojimas turi daug slengų, įskaitant „trūkčiojimą“, ir gali tapti rūpesčiu. Vaikytis reiškia sekti vienokio pobūdžio nurodymus iš kito. Pradėjus gaudyti paukščius, labai lengva sugauti naujas rūšis (gyvuosius), bet eksponentiškai tampa labai sunku pridėti naujų paukščių. Geriausias patarimas siekti yra „Eik kuo greičiau ir būk kuo ilgiau“. Paukščiai skiriasi nuo žmonių ir mėgaujasi pasekmių tiems, kurie siekia pamatyti kuo daugiau per vienerius metus. Vadinamieji „Didžiųjų metų“ ieškojimai yra dideli pažadai. Šiuo metu Ontarijo didžiųjų metų rekordas yra 346 rūšys, kurias 2017 m. rado Jeremy’is Bensette’as. Šiais metais Kiah Jasper, mūsų jauniausias Briuso paukščių klubo sūnus, švenčia didelius metus ir pradeda puikiai. Kiah the Year galite sekti jo tinklaraštyje „Ontario Birder kronikos“.

Taip pat šiais metais buvo pradėtas mūsų projektas „Ontarijo veislinių paukščių atlasas“. Šio didelio projekto sėkmė priklauso nuo paukščių stebėtojų savanoriškos veiklos būklės. Atlaso tikslas yra Ontarijo maždaug 300 rūšių paukščių paplitimo ir turtingumo žemėlapis. Jei radote lizdą ir norėtumėte prisidėti prie šio projekto, susisiekite su jaturland@gmail.com

Paukščiai ne tik randa įdomios informacijos, kurią gali rašyti, ji buvo paminėta daugelyje mokslinių darbų. Dėl paukščių skraidymo jie yra geras sveikos aplinkos simbolis. Prieš keturiasdešimt metų Bald Eagles buvo arti mirties ir buvo dalis DDT pašalinimo. Plikieji ereliai yra tokie patys ir dabar sutinkami mieste. Viena geriausių erelių stebėjimo vietų yra Baie Du Dore žiemą. Dabar tokie įkandimai kaip rijimas yra pavojingi. „Blood Martins“ kažkada mieste turėjo daug, 2021-ieji buvo pirmieji metai, kai Martino nė karto nemačiau. Tikimės, kad sužinosime kodėl ir padėsime Martinams atsigauti kaip Bald Eagles

Norėdami gauti daugiau informacijos apie vietinius paukščius, apsilankykite Bruce Birding Club svetainėje. Jei jus domina kitų metų Kalėdų paukščių skaičius arba norėtumėte prisijungti prie Bruce Birding Club vienoje iš jų kas du mėnesius vykstančių išvykų, susisiekite su jaturland@gmail.com

Savaitės metu, bet neskaičiuojant dienų, buvo pastebėti šie paukščiai: žąsis, smėlyninė gervė, kupiūrinė vanagas, raudongalvis snapas, pūkuotasis genys, rudagalvis kauburys, purpurinis kikilis.

Valkatos Indigo Bunting vaizdas į tiektuvą KCBC. Prisiminkite mėlyną uodegą. Nuotrauka J Turland
Kuoduotoji zylė yra nuolatinė lesyklos lankytoja.  Nuotrauka O Visser
Kuoduotoji zylė yra nuolatinė lesyklos lankytoja. Nuotrauka O Visser

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *