Nykstančių Australijos paukščių dainų ir tviterių albumas pakyla aukščiau atostogų klasikos

Nykstančių Australijos paukščių dainų ir tviterių albumas pakyla aukščiau atostogų klasikos

„Songs of the Negative“ buvo įtraukta į penktą Australijos muzikos topų ARIA – ABBA, Mariah Carey ir Michaelo Bublé prieškalėdinė mėgstamiausia vieta.

Autorių teisės priklauso GrrlScientist | @GrrlMokslininkas | šeimininkauja Forbes

Dabar, kai „covidron omicron“ uždarymas paveikė daugelio žmonių atostogų planavimą ir net jų atostogų apsipirkimo planus, manau, kad pasidalinsiu kai kuriais dalykais, kuriuos, manau, įvertins daugelis: albumu, kuriame yra Australijos paukščių sistema.

Nauji leidimai skiriasi nuo kitų šventinės muzikos albumų ir garsų. Jis įrašo tik paukščius ir šauksmus – jokio giedojimo, šunų lojimo, kaukančių sirenų ir ypač jokių kalėdinių giesmių! Vietoj to, dainoje įrašyti keli skirtingi garsai, kuriuos skleidžia 53 retieji Australijos paukščiai, esantys ties išnykimo riba. Čia yra titulinis takelis, kuriuo galėsite mėgautis:

Titulinį kūrinį aranžavo australų smuikininkė Simone Slattery, kuri yra muzikinio dueto „Bowerbird Collective“ kūrėja. Ši eilutė, kuri skamba kaip gražus paukščių aušros choras, yra įtraukta į atskirus įrašus apie visas 53 paukščių rūšis, įtrauktas į albumą, įskaitant keturiasdešimties dėmėtąjį pardalotą, kuris yra vienas iš rečiausių Australijos paukščių, ir nykstančius žmones regento medaus ėdytoją. . .

Dainos reputacija greitai išnyks, jei žmonės, vyriausybės ir organizacijos nedelsdamos nesiims veiksmų, kad išgelbėtų legendinius Australijos paukščius.

„Panerkite į ikoninių kakadu muziką, čiurlenančių paukščių zvimbimą, neįprastą jūros paukščių simfoniją ir persekiojantį vienos iš paskutinių papūgų šauksmą“, – rašoma albumo aprašyme.

Paulas Sullivanas, ne pelno ir labdaros organizacijos BirdLife Australia generalinis direktorius, įkurtas „Šis albumas yra labai ypatingas įrašas su kai kuriais retais paukščių vardais, kurie neišgyvens, jei negalėsime susiburti jų apsaugoti“. 1922 m., siekiant išsaugoti ypatingą Australijos paukščių populiaciją. Visos pajamos, gautos pardavus šį albumą, bus skirtos „Birdlife Australia“ jų išsaugojimo darbams paremti. Iki šiol buvo parduota daugiau nei 3000 vienetų, pusė iš jų buvo išparduota.

Šios dainos energija yra neseniai atliktas Charleso Darwino universiteto (CDU) tyrimas, kuriame nustatyta, kad vienam iš šešių Australijos paukščių (216 iš 1 299 rūšių) dabar gresia išnykimas. Dėl 2020 m. tyrimo Australijos paukščių veiksmų planas, nustatė, kad klimato kaita stumia daugumą Australijos paukščių į išnykimą, todėl kyla didesnė rizika, kad 2019 ir 2020 m. kils miškų gaisrai, dėl kurių bus padaryta didelė žala, kuriai labai reikia medienos ir pastogės. Remdamasi šiuo ir kitais tyrimais, „BirdLife Australia“ skaičiuoja, kad pastaruoju metu nykstančių paukščių skaičius išaugo net 25 proc.

Šios dainos yra pokalbio tarp „The Bowerbird Collective“ įkūrėjo Anthony Albrechto ir jo daktaro laipsnio mentoriaus Stepheno Garnetto, CDU gamtosaugos profesoriaus, pokalbio rezultatas. Profesorius Garnettas neseniai parašė naują knygą Australijos paukščių veiksmų planas.

Jis paklausė, ar „Bowerbird Collective“ galėtų kuo nors padėti [the Action Plan], ir iškart supratau, ką turime daryti“, – paaiškino ponas Albrechtas globėjas.

„Labai noriu suprasti, kaip tokia meno aplinka, kaip šis projektas, gali paveikti [public] charakteris ir požiūris, „Ponas Albrechtas pasakojo ABC News.“ Manau, kad labai svarbu mokėti papasakoti istorijas apie situaciją, kuri priverstų žmones jaustis tikrais.

Įrašą padarė gamtos rašytojas ir laukinės gamtos ekspertas Davidas Stewartas. Jam prireikė 36 metų, kol jis keliavo po regioną, kad užfiksuotų šį nuostabų garso takelį – išsamiausią Australijoje sukurtą paukščių, varlių ir gyvulių kolekciją. Kai kuriems iš šių įrašų prireikė kelių savaičių tyrinėjimų, kad būtų galima rasti geriausią vietą retiems gyvūnams rinkti, sekti kelionės datas ir laukimo laiką, paslėptus atokiose Australijos vietose, užplūstose nuodingų vorų, gyvačių ir kitų pavojingų žvėrių.

Prie Davido Stewarto, Birdlife Australia, Charleso Darwino universiteto ir Bowerbird Collective šioje partnerystėje prisijungia Mervyn Street, Gooniyandi žmogus, autorius, iliustratorius, drožėjas ir menininkas bei buvęs Mangkaja Arts prezidentas. Pagrindinės pedagogų, muzikantų ir gamtosaugininkų grupės tikisi, kad šis projektas supažindins visuomenę su unikaliais ir nykstančiais Australijos paukščiais.

Apie keistą dainą buvo pranešta praėjusią savaitę, kai ji debiutavo 5-oje Australijos įrašų pramonės asociacijos (ARIA) topo vietoje – pirmasis paukščių muzikos albumas pateko į dešimtuką. Šią savaitę jis pakilo iki 1.

„Mes padarėme!“ BirdLife Australia didžiuojasi savo svetaine. „Dėkojame už jūsų neįtikėtiną palaikymą, mes pasiekėme 5 vietą ARIA topuose, aplenkdami ABBA, Mariah Carey ir Michaelą Bublé.

Nauji leidimai taip pat geriau nei Justinas Bieberis ir Billie Eilish.

J. Albrechtas sakė esąs patenkintas Nauji leidimai patenkintas daugeliu australų.

„Tam tikrais atžvilgiais tai nenuostabu, nes manau, kad dauguma australų dabar gauna daugiau naudos dėl aplinkos problemų, su kuriomis mes visi susiduriame – ir ypatingos rūšies. Be to, neįtikėtina, kuri dar vadinama Australijos namais.

Tačiau, mano draugai, jums nereikia būti Australijoje, kad pirktumėte šias dainas: internetinės magijos dėka žmonės už Australijos ribų (kaip ir aš!) Šiuos albumus taip pat gali nusipirkti internetu iš karto atsisiųsti. (Skaitykite ir atsisiųskite čia!) Kiekvienas gali būti šio nepaprasto įvykio dalimi ir mėgautis šių nuostabių paukščių garsais. Kaip papildoma premija, mes visi galime padėti išsaugoti nykstančius Australijos paukščius! Ko nemėgti?

PASTABA: Nors girdėjau visą šį albumą, po truputį, bet negavau nieko, kas galėčiau pasidalinti su jumis šio įkvėpimo naujienomis ir parodyti, kaip šiame sąraše nusipirkti savo kūrinį. Bet jūsų, skaitytojų, dėka gavau begalę taškų.

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *